Kategorie
Oferta

7 zasad noszenia odblasków

przydatne nie tylko jesienią

Nadeszła jesień a wraz z nią sporo problemów dla kierowców i pieszych. Nie chodzi tylko o zmianę opon i skrobanie szyb o 6 rano. Chodzi też o problem pieszych poruszających się po zmroku bez jakiegokolwiek odblasku. Najlepiej problem zrozumie kierowca, który pełen obaw spogląda na pobocza podczas jazdy. Niestety nasza świadomość na temat zagrożeń wynikających z braku noszenia odblasków jest ciągle niewielka. Aby naświetlić naszym czytelnikom jaka jest różnica w widoczności osoby posiadającej odblask zapraszam do zapoznania się z rysunkiem. 
I tu ogromny apel – nie zapominajmy o naszych pupilach. Pies jako nasz odwieczny towarzysz życia tez chce się czuć bezpiecznie.
Noś odblaski - daj się zobaczyć

Jeśli chcesz być widoczny zapoznaj się z naszymi poradami.

  1. Światła mijania świecą dość nisko – umieść opaskę odblaskową na kostce a będziesz lepiej widoczny. 
  2. Jeżdżąc na rowerze załóż kamizelkę lub szelkę odblaskową, ale nie zapominaj o swoim pojeździe. Najlepiej sprawdzą się nakładki na szprychy lub naklejki na rower
  3. Sport to zdrowie dlatego każdy biegacz lub osoba uprawiająca nordic walking powinna zaopatrzyć się w sportową czapkę odblaskową lub sportową saszetkę LED
  4. Jeśli twoje dziecko chodzi samo do szkoły wykorzystaj jego plecak i przyczep zawieszkę odblaskową. Doskonale sprawdzi się zawieszka twarda z certyfikatem bezpieczeństwa. 
  5. Twój pies uwielbia wieczorne spacery? Zaopatrz go w obrożę odblaskową lub zawieszkę LED-ową. Samochód ominie pieska, ale i Ciebie. 
  6. Jeśli Ty lub Twoje dziecko lubi nowoczesne rozwiązania zaopatrz się w nakładkę na buty z diodami LED. Doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych. 
  7. Pamiętaj o osobach starszych. Seniorzy nie zawsze mają dostęp do internetu. Sprezentuj bliskiej osobie opaskę odblaskowa na rzep, jest łatwa w użyciu i ma uniwersalne zastosowani.    

Nie każdego przekonamy do noszenia odblasków, ale i dla niechętnych znaleźliśmy rozwiązanie. W Refloactive Niciak Group (dawniej Kando Plus)s nanosimy dowolny wzór odblaskowy na modne polary, kurtki, t-shirty oraz czapki. Teraz będziecie mogli nadrukować odblask (np. imię swojego dziecka) na zwykłej odzieży. Od listopada dostępne na naszej stronie! 
© 2019 Refloactive Niciak Group. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)