Panel klienta logowanie / rejestracja
angielska
PROMOCJE
Kategoria: Blog

ODBLASKI NA ROWER

Dlaczego powinniście się tym zainteresować

odblaski na rower
Jazda rowerem to nie tylko przyjemność, oszczędność, ale również przygoda, poznawanie nieodkrytych dotąd ścieżek z najkrótszych tras miejskich i tych wyczynowych… Nie zapominając oczywiście, że sport to zdrowie, więc jednym słowem, same przyjemności. Rower coraz częściej traktujemy też jako środek lokomocji, zwłaszcza gdy zaczęła zagęszczać się sieć ścieżek rowerowych. Pamiętajmy, że nie zawsze jest droga dla rowerów, a poruszanie się po zwykłej jezdni wymaga od nas zwiększonej ostrożności. Zwłaszcza po zmroku nie dla wszystkich jesteśmy widoczni.
Drodzy Czytelnicy… Szybka jazda nawet ulicą (już nie wspominając o ciemnych zakątkach), niestety może okazać się finalnie katastrofą, której już nikt nie będzie w stanie odwrócić… Warto spojrzeć na elementy ledowe, odblaskowe, nie tylko jako gadżet, lub coś co wygląda jak dekoracja na choince, ale jako talizman bezpieczeństwa, dzięki któremu jesteście widoczni dla innych użytkowników drogi. Wg badań, dodanie kilku odblaskowych elementów zwiększa widoczność o kilkaset procent! Dajmy szansę sobie, ale też kierowcom samochodów – nie zdążą zareagować, gdy nas nie widzą! 

Dobór produktów odblaskowych, LED-owych dedykowanych dla rowerzystów jest coraz większy. W KANDO Plus sprzedając akcesoria odblaskowe dla rowerzystów sugerujemy się przede wszystkim jakością, niepowtarzalnym wizerunkiem, jak i długotrwałą żywotnością produktu. Przy tym wszystkim jest możliwość nadania jeszcze większej unikalności produktu poprzez dokonanie nadruku na życzenie.   

 Poniżej link do akcesoriów, które są warte uwagi. 


 I pamiętajmy: „ŻYCIE JEST NAJCENNIEJSZE”
akcesoria dla rowerzystów
facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
#ST(konkurencja)