PROMOCJE
Kategoria: Chusty i czapki odblaskowe

CZAPKI ODBLASKOWE

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego sprzedajemy czapki odblaskowe wyłącznie z przewagą 100% bawełny. Niewielka domieszka poliestru nadaje czapce fuorescencyjną barwę i pozwala nanosić nadruki wszelkimi dostępnymi technologiami. Zarówno czapki, jak i chusty odblaskowe to nieodzowne akcesoria dla dużych grup wycieczkowych dzieci, które sa pod opieką osoby dorosłej. Np. podczas wycieczek, kolonii, wypraw rowerowych.

Czapki odblaskowe marki KANDO Plus wykonane są z przewiewnej dzianiny bawełnianej z niewielkim dodatkiem poliestru. Dzięki temu można je nosić w różnych warunkach pogodowych: zarówno chłodną jesienią czy wiosną, jak i podczas wakacyjnych upałów. Czapki dostępne są w kolorze żółtym i mają naszyte taśmy odblaskowe zgodne z normą odblaskową EN 471. Wszelkiego rodzaju odblaski są przydatne podczas spacerów, wypadów za miasto, wycieczek czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu. 

Czapki odblaskowe to również świetny sposób na wyróżnienie grupy dzieci w tłumie ludzi, na przykład podczas zielonej szkoły, kolonii, obozu lub innego wyjazdu zorganizowanego. Dzieci i młodzież ucieszą się z takiego upominku i z chęcią będą go nosić. Dzięki temu będą bardziej widoczne w mieście, na plaży czy podczas wędrówki w górach. Gadżety odblaskowe w formie czapek świetnie sprawdzą się nie tylko jako odblaski dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat, lecz także dla dorosłych, np. na wyjazdach integracyjnych czy podczas zwodów sportowych.

CZAPKI ODBLASKOWE - Chusty i czapki odblaskowe ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)