Panel klienta logowanie / rejestracja
angielska
PROMOCJE
Kategoria: Dlaczego warto kupić u nas
W ramach działalności KANDO Plus produkujemy i dystrybuujemy gadżety odblaskowe, odblaski dla dzieci oraz odblaski z nadrukiem. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży odblaskowej ugruntowały naszą silną pozycję na rynku i przyczyniły się do rozpoznawalności marki KANDO Plus na terenie całej Polski.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji i dlaczego warto zdecydować się na odblaski KANDO Plus?

Wysoka jakość produktów w konkurencyjnej cenie

Wszystkie oferowane naszym Klientom odblaski są produkowane przez profesjonalistów i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko wysoką jakość produktów, lecz także profesjonalną obsługę i korzystną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można różnorodne gadżety odblaskowe z nadrukiem, między innymi: opaski odblaskowezawieszki odblaskowekamizelki odblaskowe dla dorosłychkamizelki odblaskowe dla dzieciworki odblaskoweopaski odblaskowe na rzepchusty odblaskoweszelki odblaskowe, smycze odblaskowenaklejki odblaskowe i rękawy odblaskowe na rower.
KANDO Plus - odblaski ratują życie

Profesjonalne nadruki reklamowe

KANDO Plus - odblaski ratują życie
Wszystkie gadżety odblaskowe Kando mogą zostać wzbogacone o nadruki reklamowe. Jest to świetny pomysł na promocję swojej firmy czy organizacji. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, przedszkolami, szkołami, a także z przedsiębiorstwami komercyjnymi, które umieszczając własne logo na odblaskach kreują swój pozytywny wizerunek.

Szybka realizacja i kompleksowa obsługa

Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno realizacją gotowych projektów, jak i produkcją zleceń indywidualnych od samych podstaw. Każdorazowo zanim przystąpimy do wysokonakładowej produkcji gadżetów odblaskowych nasz Klient ma wgląd w wizualizację projektu – zgodnie z sugestiami dopracowujemy odblaski aż do uzyskania zadowalającego efektu. Naszym atutem są także krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.
facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
#ST(konkurencja)