Kategorie
Oferta
W ramach działalności Refloactive produkujemy i dystrybuujemy gadżety odblaskowe, odblaski dla dzieci oraz odblaski z nadrukiem. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży odblaskowej ugruntowały naszą silną pozycję na rynku i przyczyniły się do rozpoznawalności marki Refloactive na terenie całej Polski.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji i dlaczego warto zdecydować się na odblaski Refloactive?

Wysoka jakość produktów w konkurencyjnej cenie

Wszystkie oferowane naszym Klientom odblaski są produkowane przez profesjonalistów i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko wysoką jakość produktów, lecz także profesjonalną obsługę i korzystną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można różnorodne gadżety odblaskowe z nadrukiem, między innymi: opaski odblaskowezawieszki odblaskowekamizelki odblaskowe dla dorosłychkamizelki odblaskowe dla dzieciworki odblaskoweopaski odblaskowe na rzepchusty odblaskoweszelki odblaskowe, smycze odblaskowenaklejki odblaskowe i rękawy odblaskowe na rower.
Refloactive Niciak Group - odblaski ratują życie

Profesjonalne nadruki reklamowe

Refloactive Niciak Group - odblaski ratują życie
Wszystkie gadżety odblaskowe Refloactive mogą zostać wzbogacone o nadruki reklamowe. Jest to świetny pomysł na promocję swojej firmy czy organizacji. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, przedszkolami, szkołami, a także z przedsiębiorstwami komercyjnymi, które umieszczając własne logo na odblaskach kreują swój pozytywny wizerunek.

Szybka realizacja i kompleksowa obsługa

Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno realizacją gotowych projektów, jak i produkcją zleceń indywidualnych od samych podstaw. Każdorazowo zanim przystąpimy do wysokonakładowej produkcji gadżetów odblaskowych nasz Klient ma wgląd w wizualizację projektu – zgodnie z sugestiami dopracowujemy odblaski aż do uzyskania zadowalającego efektu. Naszym atutem są także krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)