Kategorie
Oferta

Refloactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

producent oraz dostawca materiałów odblaskowych

Refloactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to wiodący producent oraz dostawca materiałów odblaskowych. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży odblaskowej ugruntowały naszą silną pozycję na rynku oraz przyczyniły się do rozpoznawalności marki Refloactive.

Naszym Klientom gwarantujemy doskonałą jakość produktów odblaskowych, profesjonalną obsługę oraz korzystną cenę. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, szkołami, ale również z przedsiębiorstwami komercyjnymi - które umieszczając własne logo na odblaskach budują swój pozytywny wizerunek. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Nasza obsługa jest kompleksowa - od realizacji gotowych projektów, do produkcji zleceń indywidualnych. Każdorazowo przed produkcją wysokonakładową nasz Klient ma wgląd w wizualizację - zgodnie z Jego sugestiami dopasowujemy projekty aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Naszym atutem są krótkie terminy realizacji - nawet w przypadku dużych zleceń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z szerokiej gamy produktów odblaskowych.

Aneta Niciak
Refloactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)