PROMOCJE
Kategoria: Dom

KANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

producent oraz dostawca materiałów odblaskowych

„Pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku” (Ustawa z dnia 26 lipca 2013 roku Prawo o ruchu drogowym, art. 11 ust. 4a – Dziennik Ustaw z dnia 30 sierpnia 2013 roku, poz.991) 

KANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to wiodący producent oraz dostawca materiałów odblaskowych. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży odblaskowej ugruntowały naszą silną pozycję na rynku oraz przyczyniły się do rozpoznawalności marki KANDO PLUS.

Naszym Klientom gwarantujemy doskonałą jakość produktów odblaskowych, profesjonalną obsługę oraz korzystną cenę. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, szkołami, ale również z przedsiębiorstwami komercyjnymi - które umieszczając własne logo na odblaskach budują swój pozytywny wizerunek. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Nasza obsługa jest kompleksowa - od realizacji gotowych projektów, do produkcji zleceń indywidualnych. Każdorazowo przed produkcją wysokonakładową nasz Klient ma wgląd w wizualizację - zgodnie z Jego sugestiami dopasowujemy projekty aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Naszym atutem są krótkie terminy realizacji - nawet w przypadku dużych zleceń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z szerokiej gamy produktów odblaskowych.

Aneta Niciak
KANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)