Panel klienta logowanie / rejestracja
angielska
PROMOCJE
Kategoria: Dom

KANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

producent oraz dostawca materiałów odblaskowychKANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to wiodący producent oraz dostawca materiałów odblaskowych. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży odblaskowej ugruntowały naszą silną pozycję na rynku oraz przyczyniły się do rozpoznawalności marki KANDO PLUS.

Naszym Klientom gwarantujemy doskonałą jakość produktów odblaskowych, profesjonalną obsługę oraz korzystną cenę. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, szkołami, ale również z przedsiębiorstwami komercyjnymi - które umieszczając własne logo na odblaskach budują swój pozytywny wizerunek. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Nasza obsługa jest kompleksowa - od realizacji gotowych projektów, do produkcji zleceń indywidualnych. Każdorazowo przed produkcją wysokonakładową nasz Klient ma wgląd w wizualizację - zgodnie z Jego sugestiami dopasowujemy projekty aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Naszym atutem są krótkie terminy realizacji - nawet w przypadku dużych zleceń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z szerokiej gamy produktów odblaskowych.

Aneta Niciak
KANDO Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
#ST(konkurencja)