Panel klienta logowanie / rejestracja
PROMOCJE
Kategoria: Kamizelki odblaskowe dla dzieci

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem to świetny pomysł dla grup dzieci utworzonych w ramach przedszkola, klasy szkolnej czy zająć pozalekcyjnych. Maluchy ubrane w takie same kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem czują większą przynależność do grupy i z chęcią biorą udział w aktywnościach z innymi uczestnikami. Takie spersonalizowane kamizelki odblaskowe dla dzieci mogą być również oznaczone imieniem dziecka, numerem telefonu rodzica lub logiem przedszkola czy szkoły. 

Kamizelki odblaskowe dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. W naszym asortymencie mamy kamizelki odblaskowe marki KANDO Plus zarówno dla maluszków w wieku od 2 do 4 lat, jak i dla przedszkolaków (od 4 do 9 lat), uczniów (od 10 do 13 lat) i gimnazjalistów (od 13 do 16 lat). Wszystkie kamizelki ostrzegawcze są certyfikowane, wygodne w zakładaniu i przewiewne nawet w trakcie upałów. Kamizelki żółte i pomarańczowe spełniają wymagania normy odblaskowej CE EN 1150.

Jesteś rodzicem? 

A może masz już wnuki lub prowadzisz żłobek, przedszkole czy różne zajęcia dla dzieci? Z pewnością, tak jak my, chciałbyś zapewnić swoim pociechom odpowiednią ochronę. Kamizelki odblaskowe KANDO Plus mają za zadanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo w różnych życiowych sytuacjach: na drodze, podczas zabawy i w trakcie spaceru. Kamizelki ostrzegawcze mogą ustrzec Twoje dziecko przed zagrożeniami czyhającymi na nie na każdym kroku. Zadbaj o to, aby było widoczne! 

Drodzy Dorośli! To my jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo najmłodszych. Pamiętajmy, że odblaski dla dzieci, m. in. kamizelki odblaskowe z nadrukiem, mogą uratować życie i ustrzec nasze pociechy przed wieloma zagrożeniami! 

Możliwość spersonalizowanego nadruku – nawet od jednej sztuki, np.: „Ania”, „Tomek” lub logo przedszkola czy numer telefonu rodzica.

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI - Kamizelki odblaskowe dla dzieci ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)