Kategorie
Oferta

KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem to świetny pomysł dla grup dzieci utworzonych w ramach przedszkola, klasy szkolnej czy zająć pozalekcyjnych. Maluchy ubrane w takie same kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem czują większą przynależność do grupy i z chęcią biorą udział w aktywnościach z innymi uczestnikami. Takie spersonalizowane kamizelki odblaskowe dla dzieci mogą być również oznaczone imieniem dziecka, numerem telefonu rodzica lub logiem przedszkola czy szkoły. 

Kamizelki odblaskowe dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. W naszym asortymencie mamy kamizelki odblaskowe marki Refloactive zarówno dla maluszków w wieku od 2 do 4 lat, jak i dla przedszkolaków (od 4 do 9 lat), uczniów (od 10 do 13 lat) i gimnazjalistów (od 13 do 16 lat). Wszystkie kamizelki ostrzegawcze są certyfikowane, wygodne w zakładaniu i przewiewne nawet w trakcie upałów. Kamizelki żółte i pomarańczowe spełniają wymagania normy odblaskowej CE EN 1150.

Jesteś rodzicem? 

A może masz już wnuki lub prowadzisz żłobek, przedszkole czy różne zajęcia dla dzieci? Z pewnością, tak jak my, chciałbyś zapewnić swoim pociechom odpowiednią ochronę. Kamizelki odblaskowe Refloactive mają za zadanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo w różnych życiowych sytuacjach: na drodze, podczas zabawy i w trakcie spaceru. Kamizelki ostrzegawcze mogą ustrzec Twoje dziecko przed zagrożeniami czyhającymi na nie na każdym kroku. Zadbaj o to, aby było widoczne! 

Drodzy Dorośli! To my jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo najmłodszych. Pamiętajmy, że odblaski dla dzieci, m. in. kamizelki odblaskowe z nadrukiem, mogą uratować życie i ustrzec nasze pociechy przed wieloma zagrożeniami! 

Możliwość spersonalizowanego nadruku – nawet od jednej sztuki, np.: „Ania”, „Tomek” lub logo przedszkola czy numer telefonu rodzica.


czytaj więcej

Kamizelki odblaskowe dla dzieci ● Odblaski24

© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)