Kategorie
Oferta

Metody płatności


PŁATNOŚĆ PRZELEWY24
W Odblaski24 możesz też zapłacić szybkim przelewem internetowym. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie zaloguj się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej i potwierdź płatność. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, dzięki czemu zapewnia ochronę stron internetowych i poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. 


PŁATNOŚĆ iMOJE
Płatności online. Płać online tak, jak lubisz. Z iMoje możesz za zakupy w sieci zapłacić przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą lub płatnością odroczoną Twisto.


PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
Każde zamówienie w sklepie Odblaski24 może być uregulowane bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Sprawdź, czy podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia przesyłki. Podaj również swój nr telefonu w celu ułatwienia kontaktu. Przygotuj odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty. 

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ
W Odblaski24 honorujemy płatności kartami MasterCard i Visa. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej. Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Daje to pełną gwarancję bezpieczeństwa.


NUMER KONTA
15 1050 1139 1000 0090 3157 4966 - ING BANK ŚLĄSKI PL

Wszystkie zamówienia przesyłamy Kurierem UPS. 
Koszty wysyłki zamówienia zależne są od wybranej formy płatności: 
 
  • przy wpłacie na konto - 19,68 zł
  • przy płatności za pobraniem - 22,76 zł
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)