PROMOCJE
Kategoria: Realizacje

Sitodruk

Podstawowa metoda druku - znakowania jednym kolorem. Najtańsza metoda do wykonywania niskobudżetowych produkcji wysokonakładowych - najniższa cena przy zachowaniu dobrej jakości. Metoda zalecana dla dużych nakładów do znakowania.

Transfer plastizolowy

Termotransfer używany jest do nanoszenia nadruków na wszelkiego rodzaju tkaniny. Technika polega na naniesieniu poszczególnych kolorów nadruku na arkusze papieru/folii transferowej, a następnie przy użyciu specjalnych pras przeniesieniu całości nadruku na produkt: czapki, kamizelki, smycze, torby, worki itp. Zaletą tej metody jest dobre krycie koloru szczególnie na ciemnym tle oraz precyzyjne odwzorowanie detali, przy zachowaniu pełnej gamy kolorystycznej.
Ważne - im wyższy nakład, tym niższa jednostkowa cen znakowania. Idealna metoda do nadruków wysokonakładowych, gdzie logo jest niewielkie - za to wymagania co do nadruku są b. wysokie (ostrość nadruku, kolor, trwałość).

Sublimacja

Technika pozwalająca na rewelacyjne odwzorowanie zdjęć oraz szczegółów z przejściami tonalnymi w pełnym kolorze. Daje się zastosować na podłożach zawierających min. 50% poliestru. Nadruki wykonane tą metodą są odporne na ścieranie i pranie. Zaletą jest możliwość zastosowania techniki do druku nakładów jednostkowych ze względu na brak kosztów przygotowania druku, wadą brak możliwości właściwego odwzorowania kolorów na podłożach innych niż białe.
O cenie nie decyduje ilość nadruków - a wymiar nadruku. Im mniejszy, tym cena jest niższa. Idealna metoda na małe nakłady, zarówno cenowo, jak i jakościowo.

Flex z podkładem

technika polegająca na druku projektu pigmentowym CMYK na specjalnym białym podłożu, następnie wycięciu grafiki po obrysie za pomocą plotera i przeniesieniu gotowego nadruku na produkt za pomocą prasy transferowej. Zaletą jest możliwość zadruku w pełnym kolorze, brak kosztów przygotowania do druku, wadą stosunkowo duży koszt mediów oraz ograniczona wielkość wycinanych elementów. Zastosowanie tylko na tekstyliach. 
Im nadruk mniejszy, tym cena jest niższa.
Idealna metoda na małe nakłady, zarówno cenowo, jak i jakościowo.

Nadruki odblaskowe

Technika polegająca na wycięciu ploterem odblaskowych elementów z folii odblaskowej termotransferowej i wgrzaniu termoprasą kształtów / liter / logo na tkaninę (kamizelki odblaskowe, chusty, worki, koszulki itd.). 
Istotnym ograniczeniem jest wielkość wycinanych elementów. Wysokość liter to min. 1cm, min. grubość wycinanego elementu to 0,4 cm. 
Efekt: wgrzew odblaskowy jest idealnie wycięty, ostry, trwale wgrzany i co najważniejsze - nadruk odbija światło dokładnie tak samo jak odblaskowe pasy w kamizelce. 
Tym samym nadruk taki spełnia podwójną funkcję: odblaskową i informacyjną.
nadruk odblaskowy

Nadruk fotoluminescencyjny

Technika znakowania specjalną fotoluminescencyjną farbą, która za dnia pochłania światło, a potem świeci tym światłem w całkowitej ciemności. 
Doskonałe efekty dla służb porządkowych, lub na imprezy masowe.
nadruk fotoluminescencyjny

Nadruki fluorescencyjne

Technika znakowania specjalną fluorescencyjną farbą, bardzo rażącą i widoczną z dużych odległości. Znakowanie to stosujemy wtedy, gdy mamy np. ciemne podłoże, które wymaga zastosowania bardzo jaskrawej kolorystyki.
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)