PROMOCJE
Kategoria: Naklejki odblaskowe

NAKLEJKI ODBLASKOWE

Naklejki odblaskowe to jeden z gadżetów odblaskowych z nadrukiem firmy KANDO Plus przeznaczonych dla dzieci. Czasami jako rodzice nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, w których może znaleźć się nasza pociecha, dlatego dobrze jest być przygotowanym na każdą ewentualność. Pomogą Ci w tym odblaski dla dzieci w formie naklejek, które z łatwością można przykleić na plecak czy kurtkę, a także inny przedmiot, który dziecko zawsze ma ze sobą. Te gadżety odblaskowe wykonane z folii pryzmatycznej są bardzo trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcze czy ostre słońce. Śmiało można nakleić je na rower, hulajnogę, rolki lub kask (także ten do jazdy na nartach czy snowboardzie). 

Oferujemy naklejki zarówno z folii standardowej, jak i certyfikowane produkcji 3M o wartości odbicia światła 700 cd/lux/m2 lub równoważnej.

Oferujemy Państwu naklejki odblaskowe marki Kando, które standardowo dostępne są w następujących wzorach: kółko z uśmiechniętą buzią, łapka, laleczka, duszek, małpka, kwiatek; oraz kolorach: żółty, pomarańczowy i srebrny. Wymiary wahają się od 5 do 9 cm szerokości i wysokości, dlatego możemy zapewnić, że odblaski są zauważalne nawet z dużej odległości. Ponadto na życzenie Klienta na naklejkach możemy umieścić dowolny nadruk reklamowy, wykonywany metodą sitodruku lub tampondruku. To genialny pomysł na reklamę firmy lub szkoły, a także wyróżnienie grupy dzieci na spacerze czy też obozie. 

Produkujemy również naklejki odblaskowe z nadrukiem o indywidualnym kształcie już od 100 szt. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi. 

  • Indywidualne kształty naklejek na zlecenie klienta 
  • możliwość wykonania każdego dowolnego kształtu 
  • materiał: folia pryzmatyczna odblaskowa 
  • możliwość wykonania nadruku

NAKLEJKI ODBLASKOWE - Naklejki odblaskowe ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Dawid Mieczkowski
dawid.mieczkowski@odblaski24.com.pl
kom. 505 652 809

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

Kamila Mańkowska
kamila.mankowska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 19
kom. 725 258 899

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)