Kategorie
Oferta

Nowe strony

w Refloactive

Szanowni Państwo

Z radością informujemy, że zakończyliśmy kilkumiesięczne prace nad udogodnieniem, które pozwoli naszym Klientom z jeszcze większą wygodą dokonywać zakupów i dbać o swoje bezpieczeństwo na drogach!
Specjalnie dla Państwa uruchamiamy nowe strony internetowe, na których znajdą Państwo produkty idealnie dopasowane do potrzeb!

Już od teraz mogą Państwo zamawiać nasze produkty odblaskowe i LED na następujących stronach:
Sklep internetowy kamizelkiodblaskowe.pl
  • kamizelkiodblaskowe.pl - to nasz nowy sklep internetowy, mający w swojej ofercie jedynie produkty tekstylne np. kamizelki odblaskowe (jak mówi sama nazwa serwisu), czapki i chusty odblaskowe oraz wiele innych asortymentów zaliczanych do odzieży odblaskowej
Sklep internetowy platformaodblaskowa.pl
  • platformaodblaskowa.pl - to portal dedykowany instytucjom i urzędom, samorządom, placówkom oświatowym oraz agencjom reklamowym. Znajdą tu Państwo odblaski ekonomiczne, gadżety odblaskowe w doskonałych cenach i bardzo wysokiej jakości. Właścicielem strony jest Refloactive Niciak Group Sp.z o.o. sp.k.
Sklep internetowy refloactive.com
  • www.refloactive.com - sklep internetowy dedykowany Klientom indywidualnym, poszukującym wyjątkowych, markowych produktów odblaskowych. Refloactive skupia produkty z półki premium od najlepszych producentów (Proviz, 3M, Schotchlite), certyfikowane, dedykowane osobom aktywnym, sportowcom. Jeśli szukacie wysokiej jakości odzieży odblaskowej i akcesoriów LED - Refloactive to miejsce dla Was! Właścicielem strony jest Refloactive Niciak Group Sp.z o.o. sp.k.
Sklep internetowy odblaski24.com.pl
  • Oczywiście odblaski24.com.pl cały czas będzie działać i rozbudowywać swoją ofertę. Właścicielem strony jest Refloactive Niciak Group Sp. z o.o. sp. k.

Sukcesywnie będziemy rozszerzać gamę produktów na wszystkich stronach Refloactive Niciak Group.  
Sklepy działają w oparciu o nowoczesne i wysoko konfigurowalne narzędzia informatyczne, dzięki czemu pozwalają na automatyzację aktualizacji oraz procesu Państwa zamówień. 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. 

Zapraszamy
Zespół Refloactive
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)