PROMOCJE
Kategoria: O firmie

WITAMY W KANDO PLUS

ODBLASKI DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

KANDO Plus to wiodący producent i dostawca gadżetów odblaskowych na terenie Polski i całej Europy. Do naszych najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów należą odblaski dla dzieci, a także gadżety odblaskowe z nadrukiem. Wszystkie wyroby wytwarzane są innowacyjnymi metodami tylko z najlepszych materiałów. Dzięki temu odblaski KANDO charakteryzują się doskonałą jakością, trwałością i estetyką. W naszym sklepie internetowym oferujemy różne gadżety odblaskowe oraz odblaski z nadrukiem, między innymi:

PROFESJONALNE NADRUKI NA PRODUKTACH

Wysoka jakość naszych produktów wynika nie tylko z wieloletniego doświadczenia w branży, lecz także z profesjonalnego podejścia i wysokich standardów, jakich przestrzegamy w ramach naszej działalności. Wierzymy, że kompleksowe rozwiązania oznaczają dla naszych Klientów komfort i wygodę szybkich realizacji zleceń, dlatego też proponujemy tak różnorodne gadżety odblaskowe w jednym miejscu. Co więcej, wykonujemy również nadruki reklamowe, które nadadzą akcesoriom indywidualnego charakteru i pomogą wypromować daną działalność gospodarczą, szkołę, przedszkole, urząd lub inną organizację.

100% naszych farb używanych do druku na kamizelkach są pozbawione całkowicie toksycznych ftalanów, w przeciwieństwie do konkurencyjnych drukarni które dla znacznego obniżenia kosztów druku używają farb produkowanych poza unią europejską, gdzie nikt nie zastanawia się  ile faktycznie toksycznych środków zawierają.

Profesjonalna obsługa i doradztwo, szybkie terminy realizacji, wysoka jakość produktów i przystępne ceny – odblaski KANDO Plus nie mają sobie równych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila.
KANDO Plus - odblaski ratują życie
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Dawid Mieczkowski
dawid.mieczkowski@odblaski24.com.pl
kom. 505 652 809

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

Kamila Mańkowska
kamila.mankowska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 19
kom. 725 258 899

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)