kamizelkiodblaskowe.pl znajdziesz nas również na imperiumdruku24.pl
Kategorie
Oferta

Węże spacerowe dla grup przedszkolnych

Węże spacerowe dla grup przedszkolnych

Maskotki odblaskowe 3M

Maskotki odblaskowe 3M

Kamizelki bezpieczeństwa dla maluchów

Kamizelki bezpieczeństwa dla maluchów

Miniszelki V-Vest dla małych dzieci

Miniszelki V-Vest dla małych dzieci

Czapeczki odblaskowe 80% bawełny - MIKI

Czapeczki odblaskowe 80% bawełny - MIKI

Smycze odblaskowe dla maluchów

Smycze odblaskowe dla maluchów

Zawieszki odblaskowe 3M do plecaków - certyfikat CE

Zawieszki odblaskowe 3M do plecaków - certyfikat CE

Odblaski dla żłobków i przedszkoli

Węże odblaskowe dla grup przedszkolnych, maskotki odblaskowe certyfikowane w zabawnych kształtach - to tylko niektóre odblaski, które najmłodsi potraktują jak zabawki. A przecież poprzez zabawę najłatwiej wychować świadomego przyszłego kierowcę lub pieszego, któremu wpajamy zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Absolutną nowością są wprowadzane od tego sezonu produkty dla Najmłodszych*, którzy są jeszcze najmniej świadomi zagrożeń, jakie niesie poruszanie się po ulicy, na spacerze czy w drodze z przedszkola. W trosce o nich właśnie, wprowadzamy dostosowane rozmiarowo produkty, w szerokiej gamie kolorów, w których każdy Maluch poczuje się bezpiecznie, a wesołe wzory zachęcą do systematycznego korzystania z nich, podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Jednym z takich produktów są kamizelki odblaskowe UU205, zarówno dla chłopca i dziewczynki w kolorze błękitnymi różowym, w rozmiarze adekwatnym dla 2-4 latka z ciekawym rozłożeniem pasów odblaskowych nie tylko w pasie, ale również na ramionach.

Wesołe nadruki słonia i koali w modelu kamizelek UU203 SŁOŃ I UU203 KOALA, na pewno spodobają się Milusińskim. Modele te wprowadziliśmy na rynek w roku 2014 dla dzieci z grupy wiekowej 5-9 lat, ale na prośbę naszych Klientów zdecydowaliśmy się na dodanie mniejszego rozmiaru dla dzieci 2-5 lat. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom! 

Alternatywę dla kamizelek stanowią Mini V-Vesty, odblaskowe szelki zakładane przez głowę w ładnych odcieniach: błękitnym, żółtym, pomarańczowym i różowym z gumeczkami po bokach.

Na każdym z tych produktów możemy wykonać nadruk: imię, nazwę przedszkola lub grupy do której należy Dziecko. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się przy zorganizowanych wyjściach czy wycieczkach. Personalizowanie produktu umożliwi szybkie zakwalifikowanie Pociechy do grupy przez Opiekuna i dodatkowo ułatwi zapewnienie bezpieczeństwa. Zadbajmy szczególnie o Najmłodszych, pozwalając im na bezpieczne poznawanie otaczającego świata. Tak niewiele potrzeba, by ochronić to co najcenniejsze.

Pozycje ujęte w tym dziale są szczegółowiej opisane w działach KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI i SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI. Postanowiliśmy jednak utworzyć odrębny dział z ofertą dla małych dzieci,aby zwrócić Państwa uwagę na małe rozmiary specjalnie dedykowane dla maluszków. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej

Odblaski dla żłobków i przedszkoli ● Odblaski24

Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-601
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-601-3M
Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-602
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-602-3M
Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-603
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-603-3M
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)