Panel klienta logowanie / rejestracja
PROMOCJE
Kategoria: Odblaski dla żłobków i przedszkoli

Odblaski dla żłobków i przedszkoli

Węże odblaskowe dla grup przedszkolnych, maskotki odblaskowe certyfikowane w zabawnych kształtach - to tylko niektóre odblaski, które najmłodsi potraktują jak zabawki. A przecież poprzez zabawę najłatwiej wychować świadomego przyszłego kierowcę lub pieszego, któremu wpajamy zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Absolutną nowością są wprowadzane od tego sezonu produkty dla Najmłodszych*, którzy są jeszcze najmniej świadomi zagrożeń, jakie niesie poruszanie się po ulicy, na spacerze czy w drodze z przedszkola. W trosce o nich właśnie, wprowadzamy dostosowane rozmiarowo produkty, w szerokiej gamie kolorów, w których każdy Maluch poczuje się bezpiecznie, a wesołe wzory zachęcą do systematycznego korzystania z nich, podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Jednym z takich produktów są kamizelki odblaskowe UU205, zarówno dla chłopca i dziewczynki w kolorze błękitnymi różowym, w rozmiarze adekwatnym dla 2-4 latka z ciekawym rozłożeniem pasów odblaskowych nie tylko w pasie, ale również na ramionach.

Wesołe nadruki słonia i koali w modelu kamizelek UU203 SŁOŃ I UU203 KOALA, na pewno spodobają się Milusińskim. Modele te wprowadziliśmy na rynek w roku 2014 dla dzieci z grupy wiekowej 5-9 lat, ale na prośbę naszych Klientów zdecydowaliśmy się na dodanie mniejszego rozmiaru dla dzieci 2-5 lat. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom! 

Alternatywę dla kamizelek stanowią Mini V-Vesty, odblaskowe szelki zakładane przez głowę w ładnych odcieniach: błękitnym, żółtym, pomarańczowym i różowym z gumeczkami po bokach.

Na każdym z tych produktów możemy wykonać nadruk: imię, nazwę przedszkola lub grupy do której należy Dziecko. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się przy zorganizowanych wyjściach czy wycieczkach. Personalizowanie produktu umożliwi szybkie zakwalifikowanie Pociechy do grupy przez Opiekuna i dodatkowo ułatwi zapewnienie bezpieczeństwa. Zadbajmy szczególnie o Najmłodszych, pozwalając im na bezpieczne poznawanie otaczającego świata. Tak niewiele potrzeba, by ochronić to co najcenniejsze.

Pozycje ujęte w tym dziale są szczegółowiej opisane w działach KAMIZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI i SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI. Postanowiliśmy jednak utworzyć odrębny dział z ofertą dla małych dzieci,aby zwrócić Państwa uwagę na małe rozmiary specjalnie dedykowane dla maluszków. Serdecznie zapraszamy!

Odblaski dla żłobków i przedszkoli - Odblaski dla żłobków i przedszkoli ● Odblaski24

Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-601
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-601-3M
Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-602
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-602-3M
Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-603
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-603-3M
Polecany
Maskotka odblaskowa CE emotikon Salzmann 3M RT-604
-26 %
14,76 PLN 19,89 PLN
szczegółykod: SALRT-604-3M
facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)