Panel klienta logowanie / rejestracja
angielska
PROMOCJE
Kategoria: Odblaskowa odzież

T-shirt odblaskowy dla motocyklisty - MOTO HUSARIA

T-shirt odblaskowy dla motocyklisty - MOTO HUSARIA

T-shirty reklamowe - T-shirt KANDO Classic

T-shirty reklamowe - T-shirt KANDO Classic

Kurtki Softshell Performance

Kurtki Softshell Performance

Kurtki Reflect 360

Kurtka Reflect 360

Kurtki 3M

Kurtki 3M

Kamizelki rowerowo-motocyklowe 3M

Kamizelka rowerowo-motocyklowa 3M

T-shirty odblaskowe

T-shirty odblaskowe

Bluzy i polary

bluzy i polary

ODZIEŻ ODBLASKOWA

Odzież odblaskowa zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Odzież odblaskowa to jedne z gadżetów odblaskowych firmy KANDO Plus, których szeroka funkcjonalność i wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Szukasz stroju, który sprawdzi się latem podczas aktywności uprawianej na świeżym powietrzu? Masz dosyć przegrzania i pocenia, które towarzyszą Ci podczas wieczornej jazdy na rowerze lub biegania? W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie T-shirty odblaskowe KANDO Plus. Dodatkowym walorem produktu jest fakt, że jego wzór jest zastrzeżony, dlatego możesz być pewny, że zbyt często nie spotkasz drugiej osoby w takiej samej koszulce posiadającej odblaski. 

T-shirty odblaskowe KANDO Plus wyprodukowane są z oddychającej, certyfikowanej dzianiny o grubości 160 gramów. Materiał jest przewiewny, dlatego minimalizuje pocenie i idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich aktywności sportowych na powietrzu. Żółty kolor z wszytymi pasami profesjonalnej taśmy odblaskowej spełniającej normę EN 471, nadaje się do noszenia zarówno w dzień jak i po zmroku. Koszulki to gadżety odblaskowe dla dorosłych, ale także świetne odblaski dla dzieci, które są najbardziej aktywne właśnie latem. Oferujemy t-shirty odblaskowe w czterech rozmiarach: S – przeznaczony dla dzieci, L – dla młodzieży, XL – dla dorosłych, XXL – dla dorosłych o większych gabarytach. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

czytaj więcej

Odzież odblaskowa, kurtki, polary, softshelle i T-shirty

facebook odblaski24
Julia Dolatowska- Rejon 1
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Magdalena Wiśniewska - Rejon 1
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
kom. 572 292 325

Piotr Jaruzel - Rejon 1
piotr.jaruzel@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 909

Karolina Weyer - Rejon 2
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Joanna Jelińska - Rejon 2
joanna.jelinska@odblaski24.com.pl
kom. 500 350 915

zamówienia
#ST(konkurencja)