PROMOCJE
Kategoria: Odblaskowa odzież

ODZIEŻ ODBLASKOWA

Odzież odblaskowa zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Odzież odblaskowa to jedne z gadżetów odblaskowych firmy KANDO Plus, których szeroka funkcjonalność i wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Szukasz stroju, który sprawdzi się latem podczas aktywności uprawianej na świeżym powietrzu? Masz dosyć przegrzania i pocenia, które towarzyszą Ci podczas wieczornej jazdy na rowerze lub biegania? W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie T-shirty odblaskowe KANDO Plus. Dodatkowym walorem produktu jest fakt, że jego wzór jest zastrzeżony, dlatego możesz być pewny, że zbyt często nie spotkasz drugiej osoby w takiej samej koszulce posiadającej odblaski. 

T-shirty odblaskowe KANDO Plus wyprodukowane są z oddychającej, certyfikowanej dzianiny o grubości 160 gramów. Materiał jest przewiewny, dlatego minimalizuje pocenie i idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich aktywności sportowych na powietrzu. Żółty kolor z wszytymi pasami profesjonalnej taśmy odblaskowej spełniającej normę EN 471, nadaje się do noszenia zarówno w dzień jak i po zmroku. Koszulki to gadżety odblaskowe dla dorosłych, ale także świetne odblaski dla dzieci, które są najbardziej aktywne właśnie latem. Oferujemy t-shirty odblaskowe w czterech rozmiarach: S – przeznaczony dla dzieci, L – dla młodzieży, XL – dla dorosłych, XXL – dla dorosłych o większych gabarytach. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

ODZIEŻ ODBLASKOWA - Odzież odblaskowa, kurtki, polary, softshelle i T-shirty odblask

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Dawid Mieczkowski
dawid.mieczkowski@odblaski24.com.pl
kom. 505 652 809

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

Kamila Mańkowska
kamila.mankowska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 19
kom. 725 258 899

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)