Kategorie
Oferta

Opaski odblaskowe z folii certyfikowanych CE 13356

Opaski odblaskowe samozaciskowe z folii 3M, AGR

Opaski samozaciskowe - zwykłe - z czarnym flockiem

Opaski samozaciskowe - na zamówienie

Opaski - fotoluminescencyjne

Opaski samozaciskowe - fotoluminescencyjne

Opaski samozaciskowe - na zamówienie

Opaski samozaciskowe - na zamówienie

Opaski okolicznościowe

Opaski okolicznościowe

SAMOZACISKOWE OPASKI ODBLASKOWE

Gadżety odblaskowe są ciekawym urozmaiceniem ubioru i świetnie sprawdzają się podczas wielu codziennych aktywności: spacerów, biegania, jeżdżenia na rowerze, sportów drużynowych na świeżym powietrzu, podróży motocyklowych, a zimą także na nartach i snowboardzie.

Samozaciskowe opaski odblaskowe Refloactive występują aż w 10 jaskrawych, atrakcyjnych i modnych kolorach. Jeżeli chcemy wybrać odblaski dla dzieci (np. dla przedszkolaków jako dodatek do kamizelki odblaskowej), możemy zdecydować się na opaski odblaskowe z zabawnymi wzorami: uśmiechniętą buźką, samochodem lub piłką nożną. Odblaski mają rozmiar 34 x 3 cm i wykonane są z blaszki samozaciskowej zalaminowanej odblaskową folią pryzmatyczną. 

Odblaski możesz wykorzystać jako promocję swojej firmy, organizacji, urzędu, szkoły czy przedszkola. Wykonujemy nie tylko nadruki reklamowe, lecz także wszystkie inne pomysły, które przyjdą Ci do głowy! Na opasce możemy umieścić między innymi herb miasta, gminy, logo firmy, straży miejskiej, policji lub dowolny tekst i grafikę. Wszystkie produkty Refloactive charakteryzują się najwyższą jakością i doskonałym designem – zamów już dzisiaj i przekonaj się!

Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi. 

Wykonujemy nadruki (herb miasta, gminy, logo firmy, stray miejskiej, policji lub dowolne teksty). Metoda znakowania: sitodruk lub tampondruk. 

Wykonujemy nadruki przy zamówieniu powyżej 200 szt. Zapytaj o wycenę nadruku. (herb miasta, gminy, logo firmy, stray miejskiej, policji lub dowolne teksty). 
Metoda znakowania: sitodruk lub tampondruk.

czytaj więcej

Samozaciskowe opaski odblaskowe ● Odblaski24

Nowość
Opaska LED LIGHT BAND Blue
33,99 PLN szczegółykod: SAL49509BLUE
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)