Kategorie
Oferta

Sprawdź, jak śliczne produkty z certyfikowanej folii AGR Reflomax oferujemy:
 

Zawieszki odblaskowe

Opaski z folii AGR

Zawieszki odblaskowe twarde certyfikowane

Kształty indywidualne

Kim jesteśmy?

Refloactive Sp.z o.o. to uznany w Polsce i na świecie producent wysokiej jakości akcesoriów odblaskowych – w naszej fabryce zatrudniamy tylko profesjonalistów : grafików, projektantów oraz sztab produkcyjny , pracujemy na bazie najnowocześniejszego parku maszynowego.

Nasze realizacje wykonujemy od etapu projektu, po nadruk i produkcję końcową – wszystko to, aby zerwać z niskobudżetowym importem niebezpiecznych odblasków z Chin , a odblask – uczynić dodatkiem bezpiecznym , modnym i co najważniejsze – ze 100%-wą gwarancją skutecznej ochrony pieszych.

„Reflo” – to odblask, „active” , oznacza osobą aktywną, pieszego , dziecko lub sportowca – którego należy po zmroku chronić czyniąc go widocznym. „Refloactive” to nazwa naszej rodzinnej firmy i motto zarazem – to nasza pasja i serce, które codziennie wkładamy w rozwój naszej firmy.

Dlaczego odblaski certyfikowane?

Na pierwszy rzut oka trudno jest odróżnić odblask certyfikowany od zwykłego gadżetu odblaskowego. My używamy do naszej produkcji wyłącznie certyfikowanej folii odblaskowej AGR Reflomax, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Na życzenie, produkcję odblasków wykonujemy również na bazie surowca - folii 3M Scotchlite.

Wszystkie nasze produkty uzyskały pozytywny wynik w testach wykonanych w akredytowanym instytucie badawczym - Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie i uzyskały prawo do oznaczenia CE. Na Państwa życzenie - udostępniamy pełną dokumentację z badań.

Pamiętaj! certyfikat na gotowy produkt odblaskowy nie ma znaczenia, jeśli nie został wyprodukowany z certyfikowanej folii - zawsze pytaj o certyfikację folii , a potem o certyfikat na produkt!

Jak zweryfikować czy odblask jest certyfikowany, czy nie?
zobacz różnicę.

Jest to bardzo trudne na pierwszy rzut oka szczególnie w dziennym świetle. Zdjęcia komórką z lampą błyskową - niewiele dają, gdyż lampa działa całkowicie inaczej niż światła reflektorów samochodowych.

Sprawdź, jaka jest różnica:
Przyznasz, że różnica jest ogromna!
Odblask certyfikowany stanowi środek ochrony indywidualnej pieszych i musi być oznaczony znakiem CE oraz dołączoną instrukcja użytkowania.

Przez lata testowaliśmy wiele materiałów i potwierdzaliśmy ich jakość badaniami w notyfikowanych jednostkach badawczych. Naszym priorytetem było bardzo wysokie odbicie światła – pieszy musi być widoczny nawet z odległości 300 metrów ( a nie z 10 m, bo to nie jest żadna ochrona). Nie wolno zadrukowywać odblasku, bo zasłaniamy warstwę odbijającą światło. Dlatego stosujemy odblaski z poddrukiem logo – elementy są drukowane pod folią, a nie na jej powierzchni, więc nie zaburzamy funkcji odblasku.

Doradzamy pieszym noszenie kilku odblasków na raz: np. opaski na rękę lub nogę oraz zawieszki do torebki. Pieszy wyposażony w taki odblask świeci punktowo jak latarnia i kierowca samochodu nie może go przeoczyć! Pamiętaj, nie oszczędzaj na jakości - tani zadrukowany odblask, bez znaku CE - odbija światło w minimalnym stopniu, i mimo, że w świetle dziennym prezentuje się nawet ładnie, nie spełnia żadnych funkcji ochronnych - jest tylko gadżetem reklamowym. Ładnym, ale bez funkcji ochronnej, warto Odnotować tę różnicę.

O odblaskowej folii certyfikowanej AGR Reflomax słów kilka...

Dlaczego zalecamy folię odblaskową z certyfikatem AGR Reflomax (Korea)? .. ponieważ jesteśmy w 100% przekonani o bardzo wysokiej jakości tego filmu - to proste! Przez lata testowaliśmy wiele materiałów i potwierdzaliśmy ich jakość w notyfikowanych instytucjach europejskich. Naszym priorytetem były bardzo wysokie parametry odbicia i ochrona środowiska - folia AGR Reflomax nie zawiera ftalanów, co jednoznacznie potwierdziły badania. A to oznacza, że ​​produkty wykonane z tego filmu chronią życie pieszych i środowisko naturalne, w którym żyjemy. Wysokie stężenie materiału odblaskowego na 1 cm2 sprawia, że ​​gotowe produkty odblaskowe nie są duże: już naklejki odblaskowe 4 * 4 cm spełniają wymagania normy EN 13356! Jest to dokładnie ten sam parametr, co 3M Scotchlite. Każdy gotowy produkt w indywidualnym kształcie, przy zachowaniu minimalnego pola 15 cm2, jest certyfikowanym produktem i jest oznaczony znakiem CE UE. Wreszcie - kluczową zaletą dla branży reklamowej jest stosunkowo niższa cena folii Reflomax AGR w porównaniu do konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Miło nam poinformować, że firma Refloactive Sp. z o.o. od 2019 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego doskonałego filmu na polskim rynku. Dzięki temu ceny oferowanych przez nas certyfikowanych produktów są bardzo konkurencyjne w Europie. Nie robimy nic, w co nie wierzymy - często stwierdziliśmy, że koreański producent tego surowca - Reflomax, nie idzie na kompromis w zakresie jakości. Przez lata jakość tego materiału zachowała wszystkie parametry wymagane przez prawo europejskie. Menedżerowie tej firmy są niezwykle skoncentrowani na wysokiej jakości swoich produktów, potwierdzonej wieloletnią pracą we własnych laboratoriach chemicznych. Ten produkt jest wynikiem ciężkiej pracy i 100% zaangażowania w materiały odblaskowe. Poniżej znajdują się parametry folii Reflomax AGR: Certyfikowana folia AGR Reflomax o wysokim współczynniku odblaskowym wyprodukowana z twardego polimeru na elastycznej folii stabilizowanej UV.

Składa się z około 7000 sztuk / cm2 drobnego pryzmatu mirco, który odbija światło do jego źródła. Nasze Pryzmaty doskonale odbijają światło ,gdy widzi je kierowca, który korzysta z reflektorów pojazdu przy szerokich kątach wjazdu.

Dzięki temu użytkownik jest dobrze widoczny w nocy, w złych warunkach pogodowych, a nawet w warunkach mokrych, w których standardowy materiał odblaskowy typu Glass Bead nie jest wystarczająco widoczny. Folia spełnia wymagania norm CE EN 13356 i RoHS.

Produkcja odblasków certyfikowanych – zawieszki, opaski, naklejki z folii CEcertyfikat EN 13356

© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)