Panel klienta logowanie / rejestracja
słoweńska angielska niemiecka czeska
PROMOCJE
Kategoria: Samozaciskowe opaski odblaskowe

SAMOZACISKOWE OPASKI ODBLASKOWE

Gadżety odblaskowe są ciekawym urozmaiceniem ubioru i świetnie sprawdzają się podczas wielu codziennych aktywności: spacerów, biegania, jeżdżenia na rowerze, sportów drużynowych na świeżym powietrzu, podróży motocyklowych, a zimą także na nartach i snowboardzie.

Samozaciskowe opaski odblaskowe KANDO występują aż w 10 jaskrawych, atrakcyjnych i modnych kolorach. Jeżeli chcemy wybrać odblaski dla dzieci (np. dla przedszkolaków jako dodatek do kamizelki odblaskowej), możemy zdecydować się na opaski odblaskowe z zabawnymi wzorami: uśmiechniętą buźką, samochodem lub piłką nożną. Odblaski mają rozmiar 34 x 3 cm i wykonane są z blaszki samozaciskowej zalaminowanej odblaskową folią pryzmatyczną. 

Odblaski możesz wykorzystać jako promocję swojej firmy, organizacji, urzędu, szkoły czy przedszkola. Wykonujemy nie tylko nadruki reklamowe, lecz także wszystkie inne pomysły, które przyjdą Ci do głowy! Na opasce możemy umieścić między innymi herb miasta, gminy, logo firmy, straży miejskiej, policji lub dowolny tekst i grafikę. Wszystkie produkty Kando charakteryzują się najwyższą jakością i doskonałym designem – zamów już dzisiaj i przekonaj się!

Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi. 

Wykonujemy nadruki (herb miasta, gminy, logo firmy, stray miejskiej, policji lub dowolne teksty). Metoda znakowania: sitodruk lub tampondruk. 

Wykonujemy nadruki przy zamówieniu powyżej 200 szt. Zapytaj o wycenę nadruku. (herb miasta, gminy, logo firmy, stray miejskiej, policji lub dowolne teksty). 
Metoda znakowania: sitodruk lub tampondruk.

SAMOZACISKOWE OPASKI ODBLASKOWE - Samozaciskowe opaski odblaskowe ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)