Kategorie

CZAPKI ODBLASKOWE

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego sprzedajemy czapki odblaskowe wyłącznie z przewagą 100% bawełny. Niewielka domieszka poliestru nadaje czapce fuorescencyjną barwę i pozwala nanosić nadruki wszelkimi dostępnymi technologiami. Zarówno czapki, jak i chusty odblaskowe to nieodzowne akcesoria dla dużych grup wycieczkowych dzieci, które sa pod opieką osoby dorosłej. Np. podczas wycieczek, kolonii, wypraw rowerowych.

Czapki odblaskowe marki Refloactive Niciak Group wykonane są z przewiewnej dzianiny bawełnianej z niewielkim dodatkiem poliestru. Dzięki temu można je nosić w różnych warunkach pogodowych: zarówno chłodną jesienią czy wiosną, jak i podczas wakacyjnych upałów. Czapki dostępne są w kolorze żółtym i mają naszyte taśmy odblaskowe zgodne z normą odblaskową EN 471. Wszelkiego rodzaju odblaski są przydatne podczas spacerów, wypadów za miasto, wycieczek czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu. 

Czapki odblaskowe to również świetny sposób na wyróżnienie grupy dzieci w tłumie ludzi, na przykład podczas zielonej szkoły, kolonii, obozu lub innego wyjazdu zorganizowanego. Dzieci i młodzież ucieszą się z takiego upominku i z chęcią będą go nosić. Dzięki temu będą bardziej widoczne w mieście, na plaży czy podczas wędrówki w górach. Gadżety odblaskowe w formie czapek świetnie sprawdzą się nie tylko jako odblaski dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat, lecz także dla dorosłych, np. na wyjazdach integracyjnych czy podczas zwodów sportowych.

czytaj więcej
© 2019 Refloactive Niciak Group. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)