Kategorie
Oferta

SMYCZE ODBLASKOWE

Smycze odblaskowe marki Refloactive to świetny przykład na to, jak połączyć przyjemne z pożytecznym! Po pierwsze są bardzo praktyczne. Wyposażone są w wygodny karabińczyk i dodatkową złączkę do telefonu, dzięki czemu można na nich zawiesić klucze lub komórkę. Po drugie świetnie wyglądają i przyciągają wzrok! 

Oferowane przez nas smycze odblaskowe są wykonane tylko z najlepszych materiałów, które warunkują ich estetykę, jakość, odporność oraz trwałość. Smycze odblaskowe Refloactive występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru Klienci mają kolor żółty, czerwony, granatowy, pomarańczowy, zielony i szary. Dostępne są również modele z nadrukowanym misiem koala lub słonikiem – te wzory szczególnie sprawdzają się jako odblaski dla dzieci
Oferujemy dwa podstawowe rodzaje smyczy odblaskowych wykonanych z taśmy poliestrowej w różnych kolorach do wyboru z wgrzanym przez środek pasem odblaskowym typu heat transfer, na którym wykonujemy pełnokolorowe nadruki.
  • smycze 1,5 cm z karabińczykiem i złączką na komórkę
  • smycze 2 cm z karabińczykiem i dodatkową szybkozłączką plastikową
Smycze odblaskowe mogą być również doskonałym gadżetem promującym Twoją firmę lub inną działalność. Na życzenie Klienta wykonujemy na nich spersonalizowane nadruki reklamowe metodą sitodruku lub sublimacji. Na odblaskowym tle logo Twojej firmy lub hasło reklamowe będą bardzo dobrze widoczne i przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów. Odblaski z nadrukiem można również wykorzystać jako nagrody w różnego typu konkursach czy zawodach sportowych i oznakować je logo sponsorów lub organizatorów (np. szkoły lub klubu sportowego). Pozwól nam udekorować nasze odblaski Twoim pomysłem! 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

SMYCZE ODBLASKOWE - Smycze odblaskowe ● Odblaski24

© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)