Kategorie
Oferta

SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

SZELKI ODBLASKOWE DLA DOROSŁYCH

SZELKI ODBLASKOWE DLA DOROSŁYCH
Oferujemy szeroki wybór szelek odblaskowych dla dorosłych, które odbijają padające światło podczas wieczornych spacerów, biegania, jazdy na rowerze, motorze lub wielu innych, często nieprzewidywalnych sytuacji. 

Szelki odblaskowe gumowe są wykonane z żółtej taśmy pryzmatycznej. Z uwagi na możliwość regulacji posiadają rozmiar uniwersalny. Dzięki temu bez problemu można założyć je latem, kiedy odzież jest cienka lub zimą na odzienie wierzchnie. Można na nich wykonać nadruk reklamowy

Szelki odblaskowe gumowe zapinane na sprzączkę, są gadżetem odblaskowym, który idealnie sprawdza się podczas jazdy na motorze i nie ogranicza przy tym ruchów. Metalowe sprzączki świetnie trzymają się skórzanej odzieży, dlatego są wygodne i niezwykle komfortowe. 

Szelki odblaskowe z szerszym tyłem dostępne są w kolorze żółtym, żółtym ze srebrnym odblaskiem i czarnym ze srebrnym odblaskiem. Regulacja na rzepy z przodu i z tyłu oraz po bokach pozwala na dopasowanie produktu do prawie każdej sylwetki. Istnieje możliwość wykonania na nich nadruku reklamowego. Wtedy stają się niezastąpionym gadżetem odblaskowym z nadrukiem, który na pewno nie pozostanie niezauważony na drodze. 

Szelki odblaskowe z żółtym lub czarnym pasem, to minimalistyczny, ale widoczny z daleka gadżet odblaskowy. Dzięki regulacji można dopasować je zarówno do kobiecej jak i męskiej sylwetki. Po zwinięciu szelki zajmują bardzo mało miejsca, dlatego bez problemu można przechowywać je w torebce czy samochodzie. 

Opaski odblaskowe Refloactive na rzep wykonane są z trwałej taśmy fluorescencyjnej żółtej lub pomarańczowej ze srebrnym pasem odblaskowym. Można je nosić na kostce, na ramieniu lub przyczepić na rower lub motor. Opaski to także pomysł na reklamę Twojej firmy, ponieważ nadrukowane na nich logo z na pewno będzie rzucać się w oczy. Opaski odblaskowe z nadrukiem są zatem rozwiązaniem niezwykle praktycznym i mogącym służyć jako promocja Twojej firmy. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

czytaj więcej
Szelki wykonane są z materiału fluorescencyjnego w kolorze żółtym lub pomarańczowym i posiadają wgrzane paski odblaskowe typu heat transfer. Ich rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu pasują na większość dzieci w wieku szkolnym. 

Ciekawym gadżetem odblaskowym jest również nakładka odblaskowa obustronna z profilowanymi szelkami. Są to odblaski dla dzieci, które cieszą się ich największym zainteresowaniem z powodu mnogości wzorów i kolorów. Mamy tu do wyboru misie, serduszko, słoneczko czy uśmiechnięte buźki. Wykonane z folii mikropryzmatycznej są lekkie i łatwo się je czyści. 

Mini szelki odblaskowe marki Refloactive to produkt przeznaczony dla przedszkolaków, który świetnie spełnia swoją funkcję nie tylko w drodze do przedszkola, ale także podczas spacerów w ciągu dnia i wieczorem. Dobrze wiemy, że maluchy są bardzo absorbujące i czasem lubią oddalić się od opiekuna. Lepiej być zawczasu przygotowanym na takie sytuacje. 

Wszystkie powyższe gadżety odblaskowe można przyozdobić w nadruki reklamowe promujące Twoją firmę lub w grafikę wybraną przez naszą pociechę. Odblaski z nadrukiem to także ciekawy pomysł na fajny, spersonalizowany prezent. 

Szelki odblaskowe gumowe zapinane na sprzączkę to nie tylko odblaski odbijające padające światło, ale także szelki w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Są idealne na lato, ponieważ nie powodują pocenia czy otarć na skórze. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

czytaj więcej

Szelki odblaskowe ● Odblaski24

© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)