Panel klienta logowanie / rejestracja
słoweńska angielska niemiecka czeska
PROMOCJE
Kategoria: Szelki odblaskowe

SZELKI ODBLASKOWE DLA DOROSŁYCH

Oferujemy szeroki wybór szelek odblaskowych dla dorosłych, które odbijają padające światło podczas wieczornych spacerów, biegania, jazdy na rowerze, motorze lub wielu innych, często nieprzewidywalnych sytuacji.


Szelki odblaskowe gumowe są wykonane z żółtej taśmy pryzmatycznej. Z uwagi na możliwość regulacji posiadają rozmiar uniwersalny. Dzięki temu bez problemu można założyć je latem, kiedy odzież jest cienka lub zimą na odzienie wierzchnie. Można na nich wykonać nadruk reklamowy.


Szelki odblaskowe gumowe zapinane na sprzączkę, są gadżetem odblaskowym, który idealnie sprawdza się podczas jazdy na motorze i nie ogranicza przy tym ruchów. Metalowe sprzączki świetnie trzymają się skórzanej odzieży, dlatego są wygodne i niezwykle komfortowe.


Szelki odblaskowe z szerszym tyłem dostępne są w kolorze żółtym, żółtym ze srebrnym odblaskiem i czarnym ze srebrnym odblaskiem. Regulacja na rzepy z przodu i z tyłu oraz po bokach pozwala na dopasowanie produktu do prawie każdej sylwetki. Istnieje możliwość wykonania na nich nadruku reklamowego. Wtedy stają się niezastąpionym gadżetem odblaskowym z nadrukiem, który na pewno nie pozostanie niezauważony na drodze.


Szelki odblaskowe z żółtym lub czarnym pasem, to minimalistyczny, ale widoczny z daleka gadżet odblaskowy. Dzięki regulacji można dopasować je zarówno do kobiecej jak i męskiej sylwetki. Po zwinięciu szelki zajmują bardzo mało miejsca, dlatego bez problemu można przechowywać je w torebce czy samochodzie.


Opaski odblaskowe KANDO Plus na rzep wykonane są z trwałej taśmy fluorescencyjnej żółtej lub pomarańczowej ze srebrnym pasem odblaskowym. Można je nosić na kostce, na ramieniu lub przyczepić na rower lub motor. Opaski to także pomysł na reklamę Twojej firmy, ponieważ nadrukowane na nich logo z na pewno będzie rzucać się w oczy. Opaski odblaskowe z nadrukiem są zatem rozwiązaniem niezwykle praktycznym i mogącym służyć jako promocja Twojej firmy.


Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

SZELKI ODBLASKOWE DLA DOROSŁYCH - Szelki odblaskowe ● Odblaski24

Szelka odblaskowa SCOTCHLITE 3M FLUO YELLOW
36,90 PLN szczegółykod: SAL50019FLUOYELLOW
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)