PROMOCJE
Kategoria: Szelki odblaskowe

SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI

Szelki wykonane są z materiału fluorescencyjnego w kolorze żółtym lub pomarańczowym i posiadają wgrzane paski odblaskowe typu heat transfer. Ich rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu pasują na większość dzieci w wieku szkolnym. 

Ciekawym gadżetem odblaskowym jest również nakładka odblaskowa obustronna z profilowanymi szelkami. Są to odblaski dla dzieci, które cieszą się ich największym zainteresowaniem z powodu mnogości wzorów i kolorów. Mamy tu do wyboru misie, serduszko, słoneczko czy uśmiechnięte buźki. Wykonane z folii mikropryzmatycznej są lekkie i łatwo się je czyści. 

Mini szelki odblaskowe marki KANDO Plus to produkt przeznaczony dla przedszkolaków, który świetnie spełnia swoją funkcję nie tylko w drodze do przedszkola, ale także podczas spacerów w ciągu dnia i wieczorem. Dobrze wiemy, że maluchy są bardzo absorbujące i czasem lubią oddalić się od opiekuna. Lepiej być zawczasu przygotowanym na takie sytuacje. 

Wszystkie powyższe gadżety odblaskowe można przyozdobić w nadruki reklamowe promujące Twoją firmę lub w grafikę wybraną przez naszą pociechę. Odblaski z nadrukiem to także ciekawy pomysł na fajny, spersonalizowany prezent. 

Szelki odblaskowe gumowe zapinane na sprzączkę to nie tylko odblaski odbijające padające światło, ale także szelki w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Są idealne na lato, ponieważ nie powodują pocenia czy otarć na skórze. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

SZELKI ODBLASKOWE DLA DZIECI - Szelki odblaskowe ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)