Kategorie
Oferta
Imperium druku - drukarnia Kando Plus

TECHNIKI NADRUKÓW

SITODRUK


Technika używana jest do nanoszenia bezpośrednio farby na wszelkiego rodzaju tkaniny, folie czy papier. Zaletą tej metody jest dobre krycie koloru i dość precyzyjne odwzorowanie detali.


O cenie nie decyduje ilość nadruków – a wymiar nadruku. 

Im nadruk mniejszy, tym cena jest niższa. 

Idealna metoda na wysoko nakładowe zlecenia.

Im wyższy nakład, tym niższa jednostkowa cena znakowania.

sitodruk
DRUK UV


Technika druku w pełnym kolorze głównie na opaskach i zawieszkach. Specjalne atramenty pod wpływem światła UV twardnieją i związują się z podłożem. Zaletą jest druk w pełnym kolorze CMYK z białym podkładem, ilość kolorów nadruku nie ma wpływu na cenę.

druk uv
PODDRUK POD FOLIĄ ODBLASKOWĄ


Nadruk wykonywany nie na folii, lecz pod folią odblaskową, pozwala zachować wszystkie właściwości odblaskowe folii mimo że naduk prześwituje przez folię i jest nieco mniej widoczny.

druk pod folia odblaskową
TRANSFER PLASTIZOLOWY


Termotransfer używany jest do nanoszenia nadruków na wszelkiego rodzaju tkaniny. Technika polega na naniesieniu poszczególnych kolorów nadruku na arkusze papieru/folii transferowej, a następnie przy użyciu specjalnych pras przeniesieniu całości nadruku na produkt: czapki, kamizelki, smycze, torby, worki itp. Zaletą tej metody jest dobre krycie koloru szczególnie na ciemnym tle oraz precyzyjne odwzorowanie detali, przy zachowaniu pełnej gamy kolorystycznej. 

Ważne – im wyższy nakład, tym niższa jednostkowa cena znakowania. 

Idealna metoda do druków wysokonakładowych, gdzie logo jest niewielkie – za to wymagania co do nadruku są b. wysokie (ostrość nadruku, kolor, trwałość).

transfer plastizolowy
SUBLIMACJA


Technika pozwalająca na rewelacyjne odwzorowanie zdjęć oraz szczegółów z przejściami tonalnymi w pełnym kolorze. Daje się zastosować na podłożach zawierających min. 50% poliestru. Nadruki wykonane tą metodą są odporne na ścieranie i pranie. Zaletą jest możliwość zastosowania techniki do druku nakładów jednostkowych ze względu na brak kosztów przygotowania do druku, wadą brak możliwości właściwego odwzorowania kolorów na podłożach innych niż białe. 


O cenie nie decyduje ilość nadruków – a wymiar nadruku. 

Im nadruk mniejszy, tym cena jest niższa. 

Idealna metoda na małe nakłady, zarówno cenowo jak i jakościowo.

sublimacja
NADRUK FLEX


Technika polegająca na druku projektu pigmentowym CMYK na specjalnym białym podłożu, następnie wycięciu grafiki po obrysie za pomocą plotera i przeniesieniu gotowego nadruku na produkt za pomocą prasy transferowej. Zaletą jest możliwość zadruku w pełnym kolorze, brak kosztów przygotowania do druku, wadą stosunkowo duży koszt mediów oraz ograniczona wielkość wycinanych elementów. Zastosowanie tylko na tekstyliach.

Im nadruk mniejszy, tym cena jest niższa. 

Idealna metoda na małe nakłady, zarówno cenowo jak i jakościowo.

nadruk flex
FLEX


Technika polegająca na wycięciu ploterem elementów z folii termotransferowej i wgrzaniu termoprasą kształtów / liter / logo na tkaninę (kamizelki odblaskowe, chusty, worki, koszulki itd.). Istotnym ograniczeniem jest wielkość wycinanych elementów. Wysokość liter to min. 1cm, min. grubość wycinanego elementu to 0,4cm. 

Efekt: wgrzew jest idealnie wycięty, ostry, trwale wgrzany.

flex
NADRUKI ODBLASKOWE


Technika polegająca na wycięciu ploterem odblaskowych elementów z folii odblaskowej termotransferowej i wgrzaniu termoprasą kształtów / liter / logo na tkaninę (kamizelki odblaskowe, chusty, worki, koszulki itd.). Istotnym ograniczeniem jest wielkość wycinanych elementów. Wysokość liter to min. 1cm, min. grubość wycinanego elementu to 0,4cm. Efekt: wgrzew odblaskowy jest idealnie wycięty, ostry, trwale wgrzany i co najważniejsze – nadruk odbija światło dokładnie tak samo jak odblaskowe pasy w kamizelce. Tym samym nadruk taki spełnia podwójną funkcję: odblaskową i informacyjną.

nadruki odblaskowe
NADRUK FOTOLUMINESCENCYJNY


Technika znakowania specjalną fotoluminescencyjną farbą, która za dnia pochłania światło, a potem świeci tym światłem w całkowitej ciemności. Doskonałe efekty dla służb porządkowych, lub na imprezy masowe.

nadruk fotoluminescencyjny
NADRUK FLUOROSCENCYJNY


Technika znakowania specjalną fluoroscencyjną farbą, bardzo rażącą i widoczną z dużych odległości. Znakowanie to stosujemy wtedy, gdy mamy np. ciemne podłoże, które wymaga zastosowania bardzo jaskrawej kolorystyki. 


Absolutny hit na rynku – logo nadrukowane na opasce jest kilkanaście razy bardziej widoczne od standardowego nadruku. Cenowo – w porównaniu do standardowych nadruków różnica nie jest duża, a efekt nadruku jest piorunujący. 

Nadruki FLUO wykonujemy w kilku kolorach (fot.) 


Kilkukrotnie zwiększona widoczność Twojego Logo - nawet po zmroku i z dużej odległości. Skorzystaj z bogatej palety naszych kolorów fluoroscencyjnych!

nadruk fluorescencyjny
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)