PROMOCJE
Kategoria: Ważne informacje

Ważne informacje

Oświadczenie

W związku z coraz częściej zgłaszanymi nam przez Klientów przypadkami pomyłek wynikających z prób „upodobnienia” się do naszej firmy innego podmiotu o nazwie PPHU Kamdo Kamila Szymańska jesteśmy zmuszeni niniejszym poinformować Państwa, iż Sąd Okręgowy w Bydgoszczy w sprawie z powództwa Anety Niciak PHU KANDO Plus przeciwko Kamili Szymańskiej PPHU Kamdo o zaniechanie i zakazanie podejmowania czynów nieuczciwej konkurencji, sygn. akt VIII GC 274/15 udzielił postanowieniem z dnia 21 października 2015 r. uprawnionej Anecie Niciak zabezpieczenia, poprzez nakazanie usunięcia i zakazanie Kamili Szymańskiej PPHU Kamdo publikacji wizerunków materiałów odblaskowych w sposób tożsamy ze sposobem ich prezentacji przez PHU KANDO Plus uznając, iż Anecie Niciak PHU KANDO Plus przysługuje ochrona przed niekorzystnymi działaniami Kamili Szymańskiej PPHU Kamdo w postaci naśladownictwa prezentacji produktów odblaskowych przez Anetę Niciak PHU KANDO Plus. 

Niestety Pani Kamila Szymańska mimo wydanego zabezpieczenia nie wykonała postanowienia sądu, w związku z czym informujemy oficjalnie naszych klientów, iż nie posiadamy żadnych związków z PPHU Kamdo Kamila Szymańska i jesteśmy odrębną firmą. Tym samym nie odpowiadamy za oferowaną przez tę firmę jakość towaru ani poziom usług. 
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 601 651 178

Dawid Mieczkowski
dawid.mieczkowski@odblaski24.com.pl
kom. 505 652 809

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Magdalena Wiśniewska
magdalena.wisniewska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 15
kom. 572 292 325

Kamila Mańkowska
kamila.mankowska@odblaski24.com.pl
tel. 52 324 90 19
kom. 725 258 899

zamówienia
Nowość! – kompleksowa oferta odblasków dla wymagających tylko w naszym nowym sklepie REFLOACTIVE.

Znajdziesz tu wyłącznie odblaski certyfikowane i wykonane z materiałów z najwyższej półki jakościowej.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki odblaskowej Salzmann, autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Schotchlite.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Ilości hurtowe wyceniamy bezpośrednio on -line, po podaniu indeksu towarowego, również na „odblaski24”. refloactive
Szukasz najtańszych odblasków w cenie niższej niż hurtowa ?

Wejdź do naszego nowego sklepu z tanimi odblaskami i sprawdź aktualne promocje .

To nowa, dedykowana strona z uproszczoną ofertą specjalnie dla wielbicieli niskich cen i promocji – zapraszamy! refloactive
#ST(konkurencja)