Kategorie
Oferta

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

W związku z pojawieniem się oficjalnie potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce informujemy, iż wdrożyliśmy działania prewencyjne mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Od dn. 16.03.2020 kadra biurowa będzie pracować zdalnie. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny do konkretnych pracowników firmy:

Dział handlowy/zamówienia:

Aneta Niciak  |  e-mail: aneta.niciak@odblaski24.com.pl  |  tel. 603 620 774
Julia Dolatowska  |  e-mail: julia.dolatowska@odblaski24.com.pl  |  tel. 601 651 178
Karolina Weyer  |  e-mail: karolina.weyer@odblaski24.com.pl  |  tel. 504 828 179
Dawid Zalewski  |  e-mail: dawid.zalewski@odblaski24.com.pl  |  tel. 500 350 909
Maryna Yevtikhova  |  e-mail: maryna.yevtikhova@odblaski24.com.pl  |  tel. 572 292 325

Dział finansowy:

Grzegorz Porębski  |  e-mail: grzegorz.porebski@odblaski24.com.pl  |  tel. 500 362 224
Joanna Grochowska  |  e-mail: joanna.grochowska@odblaski24.com.pl  |  tel. 882 433 743
Kamil Kinowski  |  e-mail: kamil.kinowski@odblaski24.com.pl  |  tel. 661 401 343

Dział operacyjny(logistyka):

Maria Fac  |  e-mail: maria.fac@odblaski24.com.pl  |  tel. 725 258 899
Patryk Senger  |  e-mail: patryk.senger@odblaski24.com.pl  |  tel. 572 292 326

Sekretariat:

Agnieszka Konieczka  |  e-mail: biuro@odblaski24.com.pl  |  tel. 511 017 411
© 2019 Refloactive Niciak Group. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)