Kategorie
Oferta

Worki odblaskowe

Worki odblaskowe

Plecaki odblaskowe

Plecaki odblaskowe

Pokrowce wodoodporne na plecak

Pokrowce wodoodporne na plecak

Torby odblaskowe na zakupy

Torby odblaskowe na zakupy

Worki miejskie z odblaskowymi nadrukami

Worki miejskie z odblaskowymi nadrukami

WORKI I TORBY ODBLASKOWE

Worki odblaskowe Refloactive to świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Lubisz wieczorne przejażdżki na rowerze lub dopiero wtedy masz czas, żeby pobiegać? Worki odblaskowe na plecy bez problemu pomieszczą wodę i wszelkie niezbędne gadżety, a do tego będą świecić, odbijając padające światło nadjeżdżających pojazdów na słabo lub w ogóle nieoświetlonej drodze. Są wykonane dokładnie z tych samych materiałów co kamizelki odblaskowe! 
To samo dotyczy dzieci, które często pokonują pieszo trasę do i ze szkoły. Worki odblaskowe wykonane są z dzianiny fluorescencyjnej w kolorze żółtym lub pomarańczowym z odblaskiem zgodnym z normą EN 471. 

Pośród gadżetów odblaskowych Refloactive znajdziesz również worki odblaskowe na strój gimnastyczny. Takie odblaski dla dzieci to proste i praktyczne rozwiązanie, które Twoja pociecha z całą pewnością przyjmie z uśmiechem na twarzy. Do worka bez problemu mieszczą się buty, ubranie, a także woda. Ponadto worek niesiony w ręce odciąża kręgosłup, a jego fluorescencyjny kolor nie pozwoli dziecku o nim zapomnieć i gdzieś zostawić.

Worki odblaskowe z nadrukiem mogą być nie tylko gadżetem odblaskowym, ale także świetną reklamą Twojej firmy.Nadruki reklamowe umieszczane w centralnym, najlepiej widocznym miejscu worka, wykonywane są metodą termotransferu, sitodruku lub sublimacji, dzięki czemu mogą być czarne, ale też kolorowe. Odblaski z nadrukiem to także ciekawy pomysł na spersonalizowanie prezentu dla dziecka. Na pewno chętnie będzie nosił gadżet odblaskowy z nadrukiem swojego ulubionego bohatera. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

czytaj więcej

Torby i worki odblaskowe ● Odblaski24

Nowość
Korntex® Pokrowiec na siodełko rowerowe
10,92 PLN szczegółykod: FS100-G | FS100-O | FS100-B | FS100-R | FS100-S | FS100-W
© 2021 Refloactive. Wszelkie prawa zastrzeżone
przelewy24
facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)