kamizelkiodblaskowe.pl znajdziesz nas również na imperiumdruku24.pl
Kategorie
Oferta

Worki odblaskowe

Worki odblaskowe

Plecaki odblaskowe

Plecaki odblaskowe

Pokrowce wodoodporne na plecak

Pokrowce wodoodporne na plecak

Torby odblaskowe na zakupy

Torby odblaskowe na zakupy

Worki miejskie z odblaskowymi nadrukami

Worki miejskie z odblaskowymi nadrukami

WORKI I TORBY ODBLASKOWE

Worki odblaskowe Refloactive Niciak Group to świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Lubisz wieczorne przejażdżki na rowerze lub dopiero wtedy masz czas, żeby pobiegać? Worki odblaskowe na plecy bez problemu pomieszczą wodę i wszelkie niezbędne gadżety, a do tego będą świecić, odbijając padające światło nadjeżdżających pojazdów na słabo lub w ogóle nieoświetlonej drodze. Są wykonane dokładnie z tych samych materiałów co kamizelki odblaskowe! 
To samo dotyczy dzieci, które często pokonują pieszo trasę do i ze szkoły. Worki odblaskowe wykonane są z dzianiny fluorescencyjnej w kolorze żółtym lub pomarańczowym z odblaskiem zgodnym z normą EN 471. 

Pośród gadżetów odblaskowych Refloactive Niciak Group znajdziesz również worki odblaskowe na strój gimnastyczny. Takie odblaski dla dzieci to proste i praktyczne rozwiązanie, które Twoja pociecha z całą pewnością przyjmie z uśmiechem na twarzy. Do worka bez problemu mieszczą się buty, ubranie, a także woda. Ponadto worek niesiony w ręce odciąża kręgosłup, a jego fluorescencyjny kolor nie pozwoli dziecku o nim zapomnieć i gdzieś zostawić.

Worki odblaskowe z nadrukiem mogą być nie tylko gadżetem odblaskowym, ale także świetną reklamą Twojej firmy.Nadruki reklamowe umieszczane w centralnym, najlepiej widocznym miejscu worka, wykonywane są metodą termotransferu, sitodruku lub sublimacji, dzięki czemu mogą być czarne, ale też kolorowe. Odblaski z nadrukiem to także ciekawy pomysł na spersonalizowanie prezentu dla dziecka. Na pewno chętnie będzie nosił gadżet odblaskowy z nadrukiem swojego ulubionego bohatera. 

Gadżet odblaskowy pod nadruk. Produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z 21.12.2005 r. Nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy o Środkach Ochrony indywidualnej 89/686/EWG wraz z późniejszymi zmianami i aktami powiązanymi.

czytaj więcej

Torby i worki odblaskowe ● Odblaski24

facebook odblaski24
Julia Dolatowska
julia.dolatowska@odblaski24.com.pl
kom. 785 712 872

Karolina Weyer
karolina.weyer@odblaski24.com.pl
kom. 504 828 179

zamówienia
#ST(konkurencja)